ФГВФО нарешті продав ресторан «Щекавиця» заради вкладників «Січі»

ФГВФО нарешті продав ресторан «Щекавиця» заради вкладників «Січі»

Київський ресторан «Щекавиця» з другої спроби знайшов нового власника за 16,011 млн грн.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомив, що йому вдалося продати будівлю колись культового ресторану «Щекавиця» на київському Подолі.

«Переможець останнього аукціону вже перерахував усю суму – понад 16 млн грн. Відповідний договір купівлі-продажу укладено, отримані кошти будуть спрямовані на задоволення вимог кредиторів АТ «Банк Січ», що ліквідується Фондом гарантування вкладів», – заявили у Фонді.

Уперше цей актив було виставлено на продаж ще 1 березня 2023 року. До складу лоту, крім 3,5 тисяч основних засобів, була включена дебіторська заборгованість та торговельна марка Schekavica.

Попередній успішний аукціон з продажу «Щекавиці» відбувся ще 1 листопада 2023 року. В аукціоні тоді взяли участь двоє претендентів. Стартова ціна лоту складала 15,229 млн грн, а переможною стала ставка у 15,522 млн грн.

Але хоча ті торги завершилися успішно, переможець не розрахувався за лот. Результати продажу були скасовані, а аукціон визнано таким, що не відбувся. З ТОВ «Мультілогістик А+» було стягнуто гарантійний внесок, а активи перевиставлено на нове коло торгів.

Наступний аукціон з продажу «Щекавиці», який відбувся 27 грудня, знову виявився успішним. Це була 18 спроба реалізувати активи.

В ньому знову взяли участь двоє претендентів. Стартова ціна лоту складала 15,229 млн грн, а переможною стала початкова ставка у 16,011 млн грн від ТОВ «Укрскладсервіс». Тобто ціна продажу за підсумками останнього аукціону майже на 500 тисяч гривень перевищила попередню переможну ставку.

ТОВ «Полюс Брама» свою мінімальну ставку не піднімало. Обидві компанії не брали участь в попередньому аукціоні.

Ресторан «Щекавиця», загальною площею 885 кв.м, має більше 10 зал, стилізованих в атмосфері українського села. Однак зараз ресторан не працює.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу