ФГВФО розпочав виплату усіх вкладів Айбокс Банку

ФГВФО розпочав виплату усіх вкладів Айбокс Банку

Фонд гарантування вкладів розпочинає виплату гарантованих сум вкладникам Айбокс Банку за всіма вкладами, незалежно від строку їх дії. Усі його вкладники-фізичні особи, у тому числі фізичні особи-підприємці, можуть звертатись по свої вклади з 24 березня.

Про це повідомляє пресслужба ФГВФО.

Сума відшкодування за вкладами у банку попередньо складає 295 млн грн.

«Практично у кожному банку, виведення яких розпочалось після повномасштабного вторгнення рф, ми розпочинали гарантовані виплати ще до завершення кінцевого строку початку виплат. Максимальне прискорення початку виплат - це свідома політика Фонду. Адже ми чудово розуміємо, як важливо людям мати доступ до своїх коштів, особливо зараз. «Айбокс Банк» не є винятком – ми починаємо виплати на 13-й робочий день з початку ліквідації Банку. Фонд здійснює виплати за найпростішою процедурою: вкладнику достатньо просто прийти з паспортом і довідкою ІПН до відділення будь-якого банку-агента», - повідомила заступник директора-розпорядника ФГВФО Наталія Рудуха.

Також отримати відшкодування вкладники можуть дистанційно, без фізичного відвідування відділення банку. Дистанційні виплати здійснюють 4 банки-агенти: ПриватБанку, Укргазбанк, Акціонерний банк «Південний» та ПУМБ.

Нагадаємо, термінали iBox відновили роботу, яка була припинена через ліквідацію головного банка-партнера Айбокс Банк.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу