ФГВФО виставив на продаж міжгалузевий мегапул активів 4 банків

ФГВФО виставив на продаж міжгалузевий мегапул активів 4 банків

13 червня 2024 року в системі Prozorro.Продажі відбудеться повторний аукціон із продажу мегапулу, сформованого з активів ПАТ «МР Банк», ПАТ «Мегабанк», ПАТ «Промінвестбанк» та ПАТ «Банк Січ», що ліквідуються Фондом гарантування вкладів.

Про це йдеться у повідомленні ФГВФО.

Активи, включені до лоту, раніше торгувалися у складі різних галузевих пулів, об'єднаних за спільною ознакою – КВЕД боржників (оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів, діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування). Однак ці галузеві пули не були викуплені, тому об'єднані у великий міжгалузевий пул.

Виставлений на аукціон мегапул складається з прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, укладеними з суб’єктами господарювання і фізичними особами, та дебіторської заборгованості суб’єктів господарювання.

У забезпечення виконання зобов’язань перед банками оформлено житлову та комерційну нерухомість, земельні ділянки, майнові права, обладнання, транспорт, товари, частку в статутному капіталі одного з боржників і фінансову поруку. Зокрема, серед застави:

п’ятикімнатна квартира площею 238,5 кв. м у центрі Києва неподалік майдану Незалежності;

дві двокімнатні квартири площею майже 49 кв. м кожна та одна трикімнатна квартира площею 65,8 кв. м, розташовані в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області;

домоволодіння з вбудованими на першому поверсі житлового будинку приміщеннями магазину-кафе загальною площею 106,8 кв. м, домоволодіння на етапі незавершеного будівництва (готовністю 90%) та дві земельні ділянки площею 0,06 га кожна із цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку у м. Мукачево Закарпатської області;

нерухомість у населених пунктах Широківського району Дніпропетровської області: нежитлове приміщення із механічною майстернею, склад загальною площею 1513,4 кв. м, комплекс з цегляним гаражем площею 564,1 кв. м, цегляною коморою площею 36,0 кв. м і шлаколитою будівлею майстерні, три будівлі свинарника загальною площею 804,0 кв. м, 574,2 кв. м та 1492,5 кв. м тощо.

У фонді наголошують, що на продаж виставлено не передане в заставу за кредитними договорами майно, а право стягнути з боржника заборгованість або заставне майно в судовому чи позасудовому порядку.

Торги будуть проходити за голландською моделлю аукціону. Участь у торгах можуть узяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім російської федерації або осіб, пов'язаних із державою-агресором.

Нагадаємо, у травні на платформі Prozorro.Продажі було оголошено 438 аукціонів з продажу активів банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Успішно завершилися 29 аукціонів з продажу активів 9 банків на суму понад 160,4 млн грн.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу