Ощадбанк призначив головою Наумова замість Пишного

Ощадбанк призначив головою Наумова замість Пишного

Наглядова рада державного Ощадбанку схвалила рішення про призначення головою правління Сергія Наумова з 3 листопада.

Згідно повідомленню пресслужби банку, 2 жовтня наглядова рада Ощадбанку на своєму засіданні ухвалила два рішення: про припинення з 2 листопада 2020 року повноважень діючого голови правління Андрія Пишного та про призначення з 3 листопада 2020 року на цю посаду Сергія Наумова.

Таким чином завершено імплементацію результатів конкурсу на посаду керівника Ощадбанку, який відбувся раніше цього року.

Ощадбанк повідомив, що призначив Сергія Наумова на посаду голови правління АТ "Ощадбанк" з 3 листопада 2020 року на строк п'ять років.

З 2 жовтня розпочався план передачі управління до нового керівника Ощадбанку, який триватиме 30 днів.

«Ощадбанк, впроваджуючи кращі світові практики, дотримуватиметься ретельно спланованої передачі повноважень новопризначеному керівнику фінансової установи. Процес зміни голови правління жодним чином не відіб'ється на роботі фінансової установи: банк працюватиме у звичайному режимі», - зазначають у банку.

Андрій Пишний очолював Ощадбанк 6,5 років. У банку відзначають, що за цей час йому вдалось перетворити фінансовий інститут із застарілої Ощадкаси на одного з лідерів банківського ринку України. Команда під його керівництвом створила сучасний бренд Ощадбанку та забезпечила довіру громадян.

«Ощадбанк під керівництвом Андрія Пишного практично з нуля став одним із лідерів в напрямі роботи з мікро-, малим та середнім бізнесом, зумів досягнути вагомих результатів в очищені портфелю проблемних активів та реструктуризації проблемної заборгованості, одержав історичну юридичну перемогу над РФ у справі щодо відшкодування збитків, пов'язаних із анексією Криму», - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що п'ять років поспіль Ощадбанк стає кращим банком України за версією впливового агентства «Фінансовий клуб».

«Дякуємо Андрію Пишному, який очолив Ощадбанк у скрутний час. Йому з командою вдалось майже неможливе – банк досяг нового рівня конкурентоспроможності та продемонстрував успіхи в багатьох напрямах діяльності», - зазначила голова наглядової ради Ощадбанку Байба Апін.

У червні Сергій Наумов переміг у конкурсі на посаду голови правління Ощадбанку. Його стаж роботи в банківській сфері становить 25 років. Наумов обіймав керівні посади у Райффайзенбанку Україна, Укрсиббанку, Правекс Банку. З вересня 2014 року Наумов очолював правління Піреус Банку. В останніх трьох банках працював на посаді голови правління загалом понад 10 років. 

25 червня Печерський суд заблокував призначення Сергія Наумова головою правління державного Ощадбанку.

10 вересня Печерський суд задовольнив клопотання Сергія Наумова та скасував своє рішення про зупинення його призначення на посаду голови Ощадбанку.

22 вересня Національний банк погодив кандидатуру Сергія Наумова на посаду голови правління державного Ощадбанку за результатами розгляду пакета документів та співбесіди, проведеної правлінням НБУ.

«Вважаємо, що в особі Сергія Наумова ми знайшли професійного керівника банківської установи, який продовжить реалізацію планів з перетворення Ощадбанку на високоефективний інститут, що зацікавить інвесторів і збереже лояльність мільйонів українців», - наголошує пані Апін.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу