Нацбанк видав нову ліцензію WayForPay

Нацбанк видав нову ліцензію WayForPay

Національний банк України після значної затримки видав нову ліцензію ТОВ "ФК "Вей Фор Пей", яке надає послуги прийому платежів для бізнесу під брендом WayForPay.

Про це народний депутат від фракції "Голос", перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк повідомив у Telegram.

"Багато ЗМІ писало про ситуацію з платіжною системою WayForPay та отриманням ліцензії від НБУ. Достатньо популярний сервіс для малого бізнесу... Радий повідомити, що ситуація вирішена і компанія сьогодні отримала ліцензію", – написав депутат.

Платіжний сервіс WayForPay працює на українському ринку 9 років, ним щомісячно користуються близько 10 тисяч сайтів та 35 тисяч підприємців.

Від початку травня 2023 року WayForPay припинив приймати платежі, оскільки Нацбанк України не продовжив ліцензію ТОВ "ФК "Вей Фор Пей", якій належить сервіс. Через це банки припинили з ним роботу, а сервіс був змушений проводити платежі клієнтів через сторонні сервіси.

Нагадаємо, НБУ розробив проєкт оновлених вимог щодо регулювання посередницької діяльності у сфері страхування та перестрахування. Зокрема, пропонується надання НБУ права регулювати діяльність страхових агентів, яка наразі регулюється актом Кабміну.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу