Нацбанк припинив діяльність 15 фінустанов

Нацбанк припинив діяльність 15 фінустанов

Національний банк виключив з реєстрів 14 фінансових установ, ще одна компанія добровільно відмовилася від ліцензій.

НБУ зокрема виключив ТОВ «Агропрайм 21» (попередня назва ТОВ «ТК «Агротек») з реєстру осіб, які не є фінустановами, але мають право надавати окремі фінансові послуги.

З держреєстру фінустанов виключені: ПТ «Ломбард-Капітал Дерецький і Компанія» та кредитна спілка «Фортуна-Експрес» на підставі їх власних заяв.

Через відсутність чинних ліцензій з держреєстру фінустанов виключені:

ПАТ «Страхова фінансова група» «Глєбов і партнери», КС «Чернівці», КС «Самопоміч», КС «Кредитно-депозитний центр Професіонал», КС «Лагвіс», Закарпатська ощадна кредитна спілка, КС «АВС Кредит», КС «Перший діалог», КС «ЮК Демос», КС «Землевласник», КС «Єврокредит».

Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінпослуг ухвалив ці рішення 13 вересня.

ПТ «Ломбард-Капітал Дерецький і Компанія» мало одну ліцензію на надання коштів у позику, зокрема на умовах фінансового кредиту, яку було анульовано 14 травня 2021 року.

КС «Фортуна-Експрес» мала одну ліцензію на надання коштів у позику, зокрема на умовах фінансового кредиту, яку було анульовано 23 липня 2021 року на підставі заяви кредитної спілки.

ПАТ «Страхова фінансова група» «Глєбов і партнери» мало 20 ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг у сфері страхування за різними видами страхування, які були анульовані 3 вересня в добровільному порядку за заявами страховика.

ТОВ «Агропрайм 21» мало ліцензію на надання послуг з фінансового лізингу, яку було анульовано 13 вересня.

НБУ також відкликав усі 3 ліцензії у ФК «Даліз-Експрес» на підставі поданої заяви, а саме: ліцензії на надання коштів у позику, зокрема на умовах фінансового кредиту, на надання послуг з факторингу та з фінансового лізингу.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу