НКЦПФР оштрафувала «Дабл Кейс» за незаконну рекламу Pelliron

НКЦПФР оштрафувала «Дабл Кейс» за незаконну рекламу Pelliron

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку під час моніторингу діяльності фінансових пірамід (сумнівних інвестиційних проєктів) виявила незаконне розповсюдження реклами проєкту Pelliron, що позиціонує себе як відомий міжнародний брокер.

Про це повідомила пресслужба НКЦПФР.

У комісії зазначили, що проєкт Pelliron не отримував жодних дозволів у регулятора та ліцензій для надання відповідних інвестиційних послуг на території України, але при цьому активно рекламувався на радіостанціях, зокрема, на «Хіт FM».

Комісія виявила замовника розміщення даної реклами – ТОВ «Дабл Кейс».

НКЦПФР винесла постанову у відношенні ТОВ «Дабл Кейс» щодо розповсюдження реклами фінансових інструментів, ринків капіталу та організованих товарних ринків, яка не відповідає вимогам законодавства про рекламу.

За результатами розгляду справи ТОВ «Дабл Кейс» було оштрафовано на 85 тисяч гривень.

Нагадаємо, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку прийняла рішення про затвердження нормативно-правових актів, які регулюють роботу системи обліку часток товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю, а також проведення в цій системі електронних загальних зборів учасників ТОВ/ТДВ.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу