Ощадбанк з допомогою німецької GIZ розширить доступ бізнесу до фінпослуг

Ощадбанк з допомогою німецької GIZ розширить доступ бізнесу до фінпослуг

Ощадбанк та німецька урядова компанія міжнародного співробітництва GIZ домовились про надання банку допомоги, спрямованої на розширення доступу мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) до фінансових послуг.

Про це повідомляє пресслужба Ощадбанку.

Ощадбанк отримає пакет допомоги від німецької урядової компанії міжнародного співробітництва GIZ, що передбачає зокрема: технічну підтримку з таких питань, як рейтинг кредитів і ризиків, адаптація послуг і продуктів для різних сегментів клієнтів, управління кредитним портфелем та інструменти управління ризиками ESG; підтримку від German Sparkassenstiftung у впровадженні додаткового механізму грантів; фінансову та технічну допомогу для організації та участі в навчальних програмах, заходах для розвитку компетенцій, які допоможуть розширити портфель ММСБ та супутніх послуг; підтримку у сфері міжнародного співробітництва та залучення партнерів GIZ для співпраці з Ощадом; обмін кращими практиками та створення синергії з іншими учасниками та стейхолдерами ринку; консалтинг для клієнтів ММСБ щодо експорту та покращення ефективності бізнесу; консалтинг для топменеджменту Ощадбанку щодо директив ЄС та ЄЦБ і впровадження ESG з метою полегшення адаптації до вимог ЄС.

Зазначається, що меморандум підписали представники Ощадбанку та GIZ під час Ukraine Recovery Conference – URC2024, міжнародної конференції з питань відновлення України, що відбулась 11 та 12 червня в Берліні.

Співпраця між Ощадбанком та GIZ триватиме в межах реалізації програми «Угода про асоціацію між Україною та ЄС у сфері торгівлі / EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». Цю програму GIZ успішно впроваджує з 2021 року.

«Ми вдячні міжнародним партнерам, які допомагають Ощадбанку збільшувати обсяги кредитної підтримки українського бізнесу. Ми завжди раді брати участь у подібних проєктах і пишаємось тим, що в тому числі завдяки цій співпраці за час повномасштабної війни нам вдалось збільшити кредитний портфель ММСБ банку більше ніж удвічі», – зазначив голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.

Нагадаємо, Ощадбанк планує залучити до 20 млн євро інвестицій від Green for Growth Fund для підтримки української енергетики.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу