Ощадбанк та Львівська ОВА співпрацюватимуть у напрямку іпотечних кредитів

Ощадбанк та Львівська ОВА співпрацюватимуть у напрямку іпотечних кредитів

Між Ощадбанком та Львівською обласною військовою адміністрацією (ЛОВА) укладено договір про співпрацю з метою реалізації «Програми компенсації відсоткової ставки за іпотечними кредитами окремих категорій громадян у Львівській області на 2024-2027 роки» задля здешевлення кредитів на придбання житла в рамках державної програми єОселя для львів’ян та жителів області.

Про це повідомила пресслужба фінустанови.

Умови програми передбачають компенсацію ЛОВА процентної ставки в розмірі 3% річних для окремих категорій громадян, які отримали кредити в Ощаді, а саме для:

військовослужбовців ЗСУ за контрактом;

працівників Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міноборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління держохорони та Держспецзв’язку, Держспецтрансслужби, Державної служби з надзвичайних ситуацій;

співробітників Служби судової охорони;

поліцейських та членів їхніх сімей.

Для ветеранів війни та членів їхніх сімей, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, сімей загиблих ветеранів війни, а також загиблих Захисників і Захисниць України відсоткову ставку знижено до 4% річних.

Таким чином, Ощадбанк спільно з ЛОДА запроваджують ще один механізм, який дозволить суттєво здешевити вартість придбання житла вищезгаданими категоріями громадян.

Слід зазначити, що Ощадбанк є лідером серед банків програми єОселя на Львівщині. Від старту програми банком профінансовано придбання житла для 162 родин на суму 259 млн грн, що становить близько 42% від усіх виданих кредитів у Львівській області. При цьому, кожен другий кредит видано клієнтам, що належать до категорії «військовослужбовців».

Банк вже має домовленості з Закарпатською ОВА, Чернівецькою ОВА, Одеською ОВА та Криворізькою міською радою. Наразі Ощад видав безвідсоткових кредитів на 100 млн грн для клієнтів в цих областях у рамках реалізації програм здешевлення позик.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу