Павло Поляруш знову очолив управління роботи з проблемними активами НБУ

Павло Поляруш знову очолив управління роботи з проблемними активами НБУ

Новим начальником управління роботи з проблемними активами Національного банку з 18 квітня призначено Павла Поляруша.

До сфери його основних повноважень належатиме, зокрема:

– організація роботи з проблемними активами Національного банку;

– повернення та стягнення заборгованості за кредитами, наданими банкам для підтримки ліквідності, щодо яких Національним банком ухвалене рішення про віднесення до категорії неплатоспроможних, а також за кредитами, за якими Національний банк набув права вимоги в рахунок погашення боргу за кредитами для підтримки ліквідності;

– організація та супроводження проведення торгів з продажу об’єктів власності Національного банку (власного майна, заставленого майна, набутого у власність);

– супроводження окремих питань щодо банків, процедуру ліквідації яких розпочато Національним банком до 22 вересня 2012 року, та їх ліквідаторів, а також робота з юридичними особами, в управління яким передані непродані активи банків.

Управління роботи з проблемними активами належить до вертикалі підпорядкування "Фінансово-адміністративний та операційний блок", керівництво якою здійснює заступник голови Національного банку Ярослав Матузка.

"Наше завдання – посилити роботу центрального банку з проблемними активами, зробити її ще ефективнішою. Розраховую, що значний досвід Павла Поляруша та глибоке розуміння банківського бізнесу дадуть змогу нам спільно досягти цієї мети", – зазначив Ярослав Матузка.

Нагадаємо, Національний банк з 19 липня 2021 року начальником управління роботи з проблемними активами призначав Олега Далеко.

Його попередником був Павло Поляруш, який завершив роботу начальником управління роботи з проблемними активами в Національному банку за угодою сторін 22 січня 2021 року. Він очолював управління роботи з проблемними активами з 8 квітня 2019 року.

Виконувати обов’язки начальника управління роботи з проблемними активами на період конкурсу призначали Євгена Булавіна, начальника відділу супроводження виконавчого провадження цього управління.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу