Профспілка хоче надовго заблокувати конкурс на голову ПриватБанку

Профспілка хоче надовго заблокувати конкурс на голову ПриватБанку

ПриватБанк повідомляє про чергову спроба затягнути апеляцію для розблокування конкурсу на посаду голови правління банку.

«На 14 квітня призначено розгляд апеляційних скарг ПриватБанку та Кабміну на ухвалу Господарського суду Києва, якою заблоковано проведення конкурсу на заміщення посади голови правління ПриватБанку», – зазначили в установі.

У судовому засіданні, яке відбулось 31 березня, ПриватБанк, Кабмін та НБУ надали суду обґрунтовані пояснення щодо законності проведення конкурсу та неможливості його зупинення. Тому банк очікував, що 14 квітня апеляційний суд вирішить «питання скасування ухвали про забезпечення позову», якою був заблокований конкурс на голову ПриватБанку.

«У той же час 8 квітня стало відомо, що профспілкова організація подала власну апеляційну скаргу на ухвалу суду про забезпечення позову, яка була прийнята на її користь і фактично заблокувала конкурс. Крім того, така апеляційна скарга виявилась не підписаною та повернута апеляційним судом. Сьогодні, за день до судового засідання, профспілкою подано касаційну скаргу з явним наміром заблокувати апеляційний розгляд», – зазначили у банку.

«Такі очевидні дії явно свідчать про розуміння профспілковою організацію незаконності зупинення проведення конкурсу, а також про те, що єдине, на що вона може розраховувати, – це вдатися до так званих процесуальних диверсій та спробувати затягнути апеляційний розгляд, тим самим продовжити перешкоджання законної роботи банку», – заявили в ПриватБанку.

ПриватБанк переконаний, що відсутні будь-які об’єктивні причини, які могли б перешкодити розгляду цієї справи апеляційним судом 14 квітня.

«Більше того, законодавство наділяє суд повноваженнями жорстко реагувати на будь-які прояви зловживання. Сподіваємося, що створення самою профспілковою організацією штучних причин для перенесення судового засідання не стане на заваді прийняттю законного рішення апеляційним судом та невідкладному розблокуванню конкурсу», – зазначили у банку.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу