ПриватБанк пропонує клієнтам чекати своєї черги на свіжому повітрі
ПриватБанк звернувся до клієнтів з рекомендаціями, як себе поводити в умовах карантину через загрощу поширення коронавірусної інфекції COVID-19.
Банк рекомендує проводити платежі, отримувати перекази та інші послуги за допомогою Privat24, терміналів самообслуговування та банкоматів.
Також банк радить клієнтам обмежити використання готівки, оплачуючи покупки в торговельній мережі картками або ж електронними гаманцями.
«Всі 1900 відділень та офісів ПриватБанку забезпечені необхідними протиепідеміологічними заходами згідно з рекомендаціями ВООЗ та МОЗ України, зокрема проводиться регулярне вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів в офісах, відділеннях та транспортних засобах банку. Також з метою профілактики у відділеннях банк встановив додаткову «санітарну годину» з 12:30 до 13:30 та обмежив їх роботу у вихідні. Крім того банк рекомендує клієнтам відділень чекати своєї черги на свіжому повітрі», - запропонували у банку.
ПриватБанк запровадив додаткові заходи для забезпечення безперебійного функціонування власних електронних систем та сервісів. Співробітники банку, які не задіяні у підтримці критично важливих сервісів та обслуговуванні клієнтів, перейшли на дистанційний режим роботи.
За останні три дні кількість завантажень мобільного банку Privat24 серед користувачів Android смартфонів зросла уп’ятеро. Якщо у лютому середня кількість скачувань Privat24 Android складала 15 тисяч на день, то вже 13 березня новий Privat24 скачали 75 тисяч разів.
«Privat24 не хворіє на віруси. До того ж, користування додатком робить банківські операції зручними та швидкими. Сподіваємося, усі клієнти які цими днями вперше спробували Privat24, залишаться з ним назавжди», - зазначила керівник департаменту розвитку e-commerce ПриватБанку Христина Кармазіна.
Послугами екосистеми Приват24 користуються понад 11 мільйонів українців. За допомогою мобільного банку можна проводити будь-які платежі, відправити або отримати грошові перекази, поповнити мобільний номер та отримати ще понад 100 послуг (серед яких підключення до державних сервісів, купівля квитків, запис до лікаря та навіть замовлення доставки їжі та квітів). Банківські послуги цілодобово доступні й через 13 000 терміналів самообслуговування.
Підписуйтесь на новини FinClub у Telegram, Viber, Twitter, Facebook.
Схожі матеріали (за тегом)
ТОП-новини