ПриватБанк та ZEN.COM запустили сервіс грошових переказів до України

ПриватБанк та ZEN.COM запустили сервіс грошових переказів до України

Новим партнером системи міжнародних грошових переказів PrivatMoney став європейський фінансовий сервіс ZEN.COM.

Про це повідомила пресслужба ПриватБанку.

“Завдяки інноваційним рішенням та партнерству з провідними операторами європейського ринку, ми надаємо українцям високотехнологічний сервіс та чудову і безпечну альтернативу неформальним каналам переказу грошей”, - відзначив член правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитро Мусієнко.

Зробити грошовий переказ до України можна безпосередньо в мобільному додатку компанії, при цьому для українців, які перебувають за кордоном, діють особливі умови користування сервісом.

“Ми прагнемо змінити спосіб, яким люди взаємодіють зі своїми фінансами, забезпечуючи швидкі та зручні рішення. Наша місія полягає в тому, щоб зробити фінансові послуги доступнішими та простішими для всіх, незалежно від місця проживання, - говорить комерційний директор ZEN.COM Міхал Богуславський. - Ми пишаємося тим, що зможемо поєднати наші інноваційні продукти з досвідом та експертизою ПриватБанку.”

Нагадаємо, у оновленій версії Приват24 запустили нове єдине меню "Комунікації", де можна зв'язатися з банком через "Допомогу онлайн", месенджери чи напряму подзвонити до банку.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу