
росія веде переговори зі США про постачання газу в Європу – МЗС рф
москва обговорює з Вашингтоном можливість відновлення постачання російського газу до Європи через газопроводи "Північний потік", заявив міністр закордонних справ рф сергій лавров.
Про це пише The Moscow Times.
"Зараз, звичайно, є розбіжності. Але інтерес відновити нормальну енергозабезпеченість Європи, хіба це інтерес тільки США і росії. Йде розмова про "Північні потоки". Напевно, буде цікаво, якщо американці використають свій вплив на Європу і змусять її не відмовлятися від російського газу", – сказав він.
Лавров стверджує, що проти цього виступають голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та міністр економіки Німеччини Роберт Хабек.
Нагадаємо, Міністр економіки та енергетики Німеччини Роберт Хабек заявив, що відродження газопроводів "Північний потік-1" та "Північний потік-2" є "абсолютно неправильним напрямком".
Підписуйтесь на новини FinClub в Telegram, Viber, Twitter, Facebook
Схожі матеріали (за тегом)





ТОП-новини