Розпочалися виплати коштів вкладникам Місто Банку

Розпочалися виплати коштів вкладникам Місто Банку

З 15 січня 2021 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочинає здійснювати виплати коштів вкладникам неплатоспроможного ПАТ «Місто Банк».

За даними ФГВФО, виплати здійснюватимуться за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до 14 грудня 2020 року включно та за договорами банківського рахунку (поточні рахунки).

Відшкодування коштів вкладникам здійснюються у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тис. грн незалежно від кількості вкладів в одному банку.

Відшкодування коштів вкладникам здійснюються через відділення банків-агентів Фонду гарантування, які підключені до автоматизованої системи виплат ФГВФО.

Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам необхідно звернутися до будь-якого із вказаних банків-агентів з паспортом або іншим документом, що посвідчує особу.

ФГВФО також подовжив термін дії тимчасової адміністрації Місто Банку з 15 січня до 14 лютого 2021 року включно.

14 грудня 2020 року НБУ визнав Місто Банк неплатоспроможним через зменшення нормативів капіталу на 50 і більше відсотків від мінімального рівня.

15 грудня Фонд гарантування запровадив тимчасову адміністрацію в Місто Банку та розпочав процедуру його виведення з ринку.

17 грудня ФГВФО виставив Місто Банк на продаж.

За даними НБУ, контролером Місто Банку є депутат Верховної Ради VIII скликання Іван Фурсін, якому сукупно (прямо та опосередковано) належить 97,18% акцій банку.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу