Розпочато виведення Місто Банку з ринку

Розпочато виведення Місто Банку з ринку

Фонд гарантування розпочав виведення вкладів запровадив тимчасову адміністрацію в неплатоспроможному Місто Банку та розпочав процедуру його виводу з ринку.

Тимчасову адміністрацію в АТ «Місто Банк» запроваджено терміном на один місяць - з 15 грудня 2020 року до 14 січня 2021 року, повідомляє ФГВФО.

Фонд призначив уповноваженою на здійснення тимчасової адміністрації начальника управління раннього реагування департаменту дистанційного та інспекційного моніторингу діяльності банків Вікторію Степанець.

Виплати вкладникам за вкладами в межах гарантованої суми 200 тис. грн почнуться не пізніше 20 робочих днів з дня запровадження тимчасової адміністрації, тобто у першій половині січня 2020 року.

Про точну дату та порядок виплат, а також про всі рішення стосовно Місто Банку Фонд буде повідомляти вкладникам і кредиторам на своєму веб-сайті та в соцмережах.

14 грудня Національний банк визнав Місто Банк неплатоспроможним через зменшення нормативів капіталу на 50 і більше відсотків від мінімального рівня.

За даними НБУ, контролером АТ «Місто Банк» є депутат Верховної Ради VIII скликання Іван Фурсін, якому сукупно (прямо та опосередковано) належить 97,18% акцій банку.

Протягом року Місто Банк постійно порушував нормативи та отримував кредити рефінансування НБУ. Однак це не врятувало банк від банкрутства.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу