США звільнили українську сталь від мита ще на рік

США звільнили українську сталь від мита ще на рік

США звільнили українську сталь від 25% мита ще на один рік.

Відповідне рішення ухвалив президент США Джозеф Байден за поданням міністра торгівлі США Джини Раймондо, повідомляє пресслужба Мінекономіки України.

Крім того, президент США підтримав ініціативу Джини Раймондо і також звільнив від мит сталь з Європейського Союзу, яка виготовлена з української сировини.

"Значний збій у виробництві сталі в Україні зменшив загальний обсяг виробництва сталі в Україні. Водночас сталеливарна промисловість була історично важливою для України, і як Сполучені Штати, так і Україна зацікавлені у збереженні цієї галузі як економічної рятувальної ланки, поки країна відновлюється", – йдеться у прокламації президента США Джозефа Байдена.

У Мінекономіки нагадали, що ЄС разом із ухваленим 25 травня рішенням про продовження торговельних пільг для українського експорту також звільнив українську сталь від сплати антидемпінгових та захисних мит.

За даними міністерства, виробництво сталі в Україні в першому кварталі 2023 року було на 66,22% меншим, ніж у першому кварталі 2022 року – 1,23 млн тонн проти 3,6 млн тонн відповідно.

Нагадаємо, Рада Європейського союзу продовжила на рік режим безмитної торгівлі з Україною, відомий також як "економічний безвіз".

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу