![Судді підтримали ПриватБанк у справі Боголюбова](/media/k2/items/cache/0f29c89a28a37315be62dcd5b37bdaa0_M.jpg)
Судді підтримали ПриватБанк у справі Боголюбова
Північний апеляційний суд міста Києва відхилив апеляційну скаргу ексакціонеру ПриватБанку Г. Боголюбова щодо забезпечення доказів, подану у справі за його ж позовом до ПриватБанку щодо визнання недійсним договору купівлі-продажу акцій в рамках націоналізації банку в 2016 році, витребування акцій ПриватБанку та відновлення становища що існувало до порушення.
Про це повідомила пресслужба ПриватБанку.
«Сьогодні суд відмовив в задоволенні чергової апеляційної скарги Боголюбова і направив справу про «відміну» націоналізації ПриватБанку для продовження розгляду до суду першої інстанції. На наше переконання, враховуючи практику Великої Палати Верховного Суду у справі Дубілета, суд має нарешті закрити провадження у даній справі та припинити цей спір щодо націоналізації ПриватБанку державою на підставі так званого "антиколомойського" закону», - зазначив адвокат ПриватБанку Віктор Тарасенков.
Також він пояснив, що, на переконання Банку, сьогодні був один з епізодів затягування даної справи: так, позивач, з метою недопущення розгляду справи періодично подає необґрунтовані клопотання, єдиною метою яких є подальше оскарження ухвал за результатами їх розгляду та направлення справи до суду апеляційної інстанції.
«На наш погляд очевидним є те, що це клопотання, є завідомо безпідставним і подане з єдиною метою - затягнути розгляд справи. Чому суд не відреагував на це і не визнав це зловживанням процесуальними правами, мені не відомо. Проте, сподіваюсь, що в подальшому суди будуть реагувати і визнавати це зловживанням і накладати певний процесуальний примус на сторону, щоб дисциплінувати їх і щоб вони не вчиняли дії, спрямовані виключно на затягування розгляду справи», - каже адвокат.
Тож, наразі, перша інстанція має поновити провадження у справі і призначити підготовче засідання, яке триває з жовтня 2020 року. «Якби не будо дій зі сторони позивача щодо затягування процесу ця справа була б давно вирішена і питання з націоналізацією ПриватБанку, принаймні за цим позовом, було б закрите», - додав юрист банку.
Нагадаємо, клієнти ПриватБанку отримали можливість купувати іноземну валюту онлайн через Приват24 для зарахування на валютні картки чи рахунки.
Підписуйтесь на новини FinClub в Telegram, Viber, Twitter, Facebook
Схожі матеріали (за тегом)
![Наглядова рада ПриватБанку призначила нового заступника голови правління](/media/k2/items/cache/ebc5e13d88076784e7a41481a09c744e_S.jpg)
![ДБР повідомило про підозру Боголюбову в незаконній втечі з країни](/media/k2/items/cache/a9a5ada240203f9aa918ac1ac881fe72_S.jpg)
![Ексакціонер ПриватБанку Боголюбов виїхав з України наче заради політичного притулку і уникнення підозри](/media/k2/items/cache/f339eee7da89bbb62bbd9a37c2135414_S.jpg)
![«Астарта» отримала кредит на $10 млн](/media/k2/items/cache/1116899a5d9608c31bd9612e11840ed3_S.jpg)
![ПриватБанк продає карткові кредити на 4,8 млрд грн](/media/k2/items/cache/666510387defd839cb92afc6c7a06389_S.jpg)
ТОП-новости