Світовий банк надасть допомогу внутрішнім переселенцям

Світовий банк надасть допомогу внутрішнім переселенцям

Незабаром Світовий банк надасть Україні позику на $100 млн для допомоги внутрішнім переселенцям.

Про це в інтерв'ю Інтерфакс-Україна заявив регіональний директор СБ у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі.

«Враховуючи гостру потребу у фінансуванні центрального бюджету, Світовий банк в даний час зосереджує свою увагу на наданні швидкої і негайної допомоги, яка, в свою чергу, може допомогти населенню, особливо найбільш вразливим групам населення. По-перше, дуже скоро ми виділимо ще $100 млн на допомогу внутрішньо переміщеним особам», – сказав Банерджі.

За його словами, Світовий банк продовжує в рамках наявних проєктів надавати допомогу в секторі охорони здоров'я, інфраструктури та енергетики.

«Ми також вивчаємо можливості співпраці з іншими двосторонніми партнерами з розвитку (як-от Італія, Японія та Сполучені Штати), які дуже зацікавлені в залученні до позики PEACE (проєкт "Підтримка державних видатків для забезпечення сталого державного управління в Україні" - ред.) та фінансуванні інших видів підтверджуваних бюджетних витрат», – сказав представник СБ.

Конкретні статті ще не узгоджено, але, безумовно, вони передбачатимуть додаткові виплати внутрішньо переміщеним особам та іншим вразливим групам населення в Україні, додав він.

Нагадаємо, Світовий банк погіршив прогноз інфляції в Україні. Зростання цін сягне 20% на кінець цього року. Попередній прогноз передбачав 15%.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу