Ціни на срібло сягнули рекорду за 13 років

Ціни на срібло сягнули рекорду за 13 років

Ціни на срібло у четвер, 5 червня, оновили рекорд, який тримався з лютого 2012 року.

Про це повідомляє Reuters.

Cпотові ціни на срібло підскочили на 2,5% до 35,83 доларів США за унцію, що є найвищим рівнем з лютого 2012 року.

Співвідношення золото-срібло, яке свідчить про те, скільки унцій срібла можна придбати за одну унцію золота, використовується ринком для оцінки майбутніх тенденцій, оскільки воно вказує на поточну ефективність срібла порівняно з його історичним співвідношенням щодо золота.

Спотові ціни на золото зросли на 0,6% до 3 395,29 доларів США за унцію станом на 14:47 годину за Києвом.

Ф'ючерси на золото в США зросли на 0,6% до 3 419,70 доларів.

Золото, надійний актив у часи політичної та економічної невизначеності, як правило, процвітає в періоди низьких процентних ставок.

Тим часом ціни на платину подорожчали на 3,6% до 1 123,88 доларів США, що є найвищим рівнем з березня 2022 року, а паладій подорожчав на 1,8% до 1 018,38 американських доларів.

Цни на золото впали в після того, як президент США Дональд Трамп відтермінував до липня рішення ввести 50-відсоткові тарифи на товари з Європейського Союзу, що знизило попит на цей актив-притулок.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь