![У Дії відтепер можна отримати витяг із Єдиного держреєстру](/media/k2/items/cache/a5f0420c1fd4cd207c34961b35ab0ded_M.jpg)
У Дії відтепер можна отримати витяг із Єдиного держреєстру
Міністерство цифрової трансформації запустило нову функцію для бізнесу. Тепер на порталі "Дія" можна отримати витяг з Єдиного державного реєстру (ЄДР).
Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.
«Цифровізували один з найпопулярніших документів для підприємців. Отримуйте витяг з ЄДР без довгих очікувань і з меншим адмінзбором», – йдеться у повідомленні.
У міністерстві нагадали, що витяг з ЄДР підтверджує, що людина мала або має бізнес, а також містить інформацію про діяльність компанії. Він необхідний в багатьох життєвих ситуаціях підприємців. Наприклад, під час підписання договорів чи для отримання послуг у банках.
Раніше витяг отримували офлайн в реєстратора, нотаріуса чи в ЦНАПах. Потрібно було сплатити адмінзбір та чекати добу. На порталі Дія можна отримати документ миттєво та дешевше – за 100 грн замість 130.
Щоб отримати витяг на порталі Дія, треба зайти на портал, обрати послугу Витяг з ЄДР, переглянути та підтвердити дані з реєстру, далі оплатити 100 грн адмінзбору картою через портал. Після того, витяг надійде у форматі PDF.
Послугу розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством юстиції за підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.
Нагадаємо, в мобільному додатку Дія відтепер можна придбати військові облігації від фінансової групи ICU.
Підписуйтесь на новини FinClub в Telegram, Viber, Twitter, Facebook
Схожі матеріали (за тегом)
![Мінцифри запустило в Дії комплексну послугу для бізнесу «е-Підприємець»](/media/k2/items/cache/39a89f80ac3bb2909b27cb5c63d9cf0d_S.jpg)
![У Дії з’явилися на продаж 2 нові військові облігації](/media/k2/items/cache/d8a459001cfc90230f1c86d7e45393ac_S.jpg)
![Мінцифри та Нацбанк запускають послугу «мультишерингу»](/media/k2/items/cache/59efc1724a4d673e37a7039e80c0af8f_S.jpg)
![Переселенці зможуть оформити допомогу для всієї сім’ї через Дію](/media/k2/items/cache/4ac372601faf6841a2f93a5db00b8dd6_S.jpg)
![Від початку року у Дії зареєструвалася рекордна кількість ФОПів](/media/k2/items/cache/05a0251c6ae5ecc0c1e8a2650e871479_S.jpg)
ТОП-новости