У росії вигадали схему для уникнення санкцій

У росії вигадали схему для уникнення санкцій

Мінекономрозвитку росії розробило законопроект, який дозволить банкам перевести на нову юридичну особу пасиви і заморожені активи, якими будуть погашатися заборгованості.

Про це повідомляє російське видання РБК.

Схема передбачає, що російські банки зможуть виділити окрему компанію для переведення на неї замороженого майна, інших активів. При цьому російські банки зможуть переводити на юридичну особу зобов'язання перед іноземними особами з так званих «недружніх» країн. Так, російські банки отримають можливість виконувати розрахунки за боргами за допомогою заблокованих активів.

Старший партнер ФБК Legal Олександр Єрмоленко заявив, що іноземні кредитори, які бажають отримати кошти, вимагатимуть їх вже не з банку, а з цих компаній.

За його словами, російські банки не будуть задіяні ні в судових процесах, ні в арештах. При цьому така схема буде цілком законною.

Російський законопроект розробили для зниження наслідків санкцій.

Нагадаємо, Японський уряд заявив, що заблокує активи ще двох російських банків – Кредитного банку Москви і Россельхозбанка, а також додав до санкційного списку ще один білоруський банк – Білінвестбанк.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу