UniCredit і Commerzbank планували злиття активів

UniCredit і Commerzbank планували злиття активів

Італійський UniCredit і німецький Commerzbank відклали переговори про злиття активів, які могли б призвести до першої великої транскордонної угоди у банківському секторі Європи, через війну в Україні.

Про це повідомляє видання Financial Times із посиланням на джерела.

Виконавчий директор UniCredit Андреа Орсель запланував ще на початку цього року неофіційні переговори щодо можливого об'єднання німецької «дочки» UniCredit HypoVereinsbank з Commerzbank, інтереси якого на переговорах мав представляти його колега Манфред Кноф.

Угода могла стати першим великим транскордонним злиттям у фрагментованому банківському секторі Європи, зазначає FT. Проте зустріч Орселя із Кнофом не відбулася через російське вторгнення в Україну.

Як пише видання, у результаті операції міг би утворитися другий за величиною банк Німеччини з активами €785 млрд, 1000 філій і 48 000 співробітників. Зараз HypoVereinsbank присутній у Баварії та Гамбурзі, тоді як Commerzbank представлений по всій Німеччині.

Нагадаємо, італійський банк UniCredit SpA веде попередні переговори щодо продажу свого російського підрозділу після того, як до нього звернулися зацікавлені покупці.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу