Visa запустила для власників карток управління платними підписками

Visa запустила для власників карток управління платними підписками

Платіжна система Visa оголосила про запуск Subscription Manager – нової комплексної послуги для фінансових установ, яка надає держателям карток Visa змогу відстежувати підписки з власного мобільного пристрою. Послуга вже доступна в Україні.

Глобальний ринок підписних сервісів стабільно зростає і до 2025 року його обсяг може сягнути $406 млрд. У міру того, як споживачі все більше користуються підписними сервісами в таких секторах, як роздрібна торгівля, продовольчі товари, послуги, їм стає все складніше управляти численними платежами.

Новий інструмент Visa Subscription Manager допомагає зібрати ключові аспекти регулярних платежів в одному місці, дозволяючи держателям карток бачити, де зберігаються дані їхніх карток, переглядати, які регулярні платежі списуються з карток, та припиняти ці платежі.

Subscription Manager вже доступний в Україні. Для отримання додаткової інформації про цей інструмент банкам потрібно відвідати Visa Developer Center.

«Відстежувати особливості умов кожної платформи буває складно, що потенційно може призвести до непомічених стягнень коштів навіть після скасування підписки. Наша мета — зробити цей процес простішим і переконатися, що держателі карток точно знають, кому й коли надходять їхні кошти», – заявила старша віцепрезидентка, регіональна менеджерка Visa в 17 країнах Крістіна Дорош.

Subscription Manager – це доповнення до пакету Visa Digital Enablement, обширного набору інструментів та гнучких рішень, що допомагають емітентам запропонувати кращий цифровий досвід держателям карток. Нове рішення спирається на мандат компанії 2020 року, який вимагає від продавців отримати згоду держателя картки після безкоштовного пробного періоду або вітальної спецпропозиції, перш ніж почати стягувати кошти.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу