![Волонтери з фінсектору закуповують техніку для ЗСУ](/media/k2/items/cache/9046b15bab5222743a25b85edd5d3d79_M.jpg)
Волонтери з фінсектору закуповують техніку для ЗСУ
Волонтерська ініціатива Front-U об'єднала лідерів фінансового сектору для закупівля найнеобхіднішого для військових на передовій.
«Наша місія – забезпечення технологічної переваги наших Збройних Сил України над ворогом. Для цього ми об'єднуємо лідерів із фінансового сектору, які знаються на тому, як акумулювати фінанси, вибудовувати процеси та допомагати системно», – йдеться на сайті ініціативи Front-U.
Волонтери з фінсектору збирають кошти надрони з тепловізійними камерами, рації та супутникові телефони, тепловізори та іншу спеціальну оптику, а також планшети з ПЗ «Кропива» для ефективного коригування вогню.
Об'єднання регулярно звітує про результати закупівель та витрати коштів на сайті й у соцмережах.
Ініціативу підтримав заступник голови НБУ Олексій Шабан, який «долучився до потужної волонтерської ініціативи Front-U».
«Наша перша ціль – це 2 млн грн на прилади для підрозділу розвідки 95-ої бригади Української Добровольчої Армії на передовій та для новоствореного батальйону, який відбиває наступ окупантів у районі Бахмута», – зазначив Олексій Шабан.
Голова Ради Незалежної асоціації банків України Олена Коробкова повідомила, що також долучилася до цієї ініціатив, як і понад 40 колег. «Це люди, яких добре знає наша бізнес-спільнота та які мають авторитет і великий кредит довіри», – написала вона. В переліку фронтменів багато представників банків та платіжних систем.
Із цілі в 2 млн грн вже було зібрано 850 тис. грн. «Ставайте фронтменами ініціативи, оформивши щомісячну підписку від 3 000 грн на місяць або одноразово від 15 000 грн», – закликала Олена Коробкова. Проте донатити можна будь-яку суму, навіть 20 чи 100 грн.
Підписуйтесь на новини FinClub в Telegram, Viber, Twitter, Facebook
Схожі матеріали (за тегом)
![Клієнти Сенс Банку отримали майже 8,5 мільйонів кешбеку у травні](/media/k2/items/cache/30a1e496a22c39f9560178cd8c5587b3_S.jpg)
![Фінансові установи два роки поспіль поліпшують оцінки стійкості до шоків](/media/k2/items/cache/ce3c3ca3e1e293d12ac348b3458323d0_S.jpg)
![1,15 млрд грн клієнти Sense Bank вклали у військові облігації](/media/k2/items/cache/2b59940bca80382c5cc0dc7857163b68_S.jpg)
![Понад 471 мільйон допомоги ЗСУ та державі від ПУМБ за два роки повномасштабної війни](/media/k2/items/cache/dbeca9a49c2a994aadb269f2f25b2b59_S.jpg)
![Нацбанк презентував нову обігову монету до Дня Збройних Сил](/media/k2/items/cache/bbe461e5fbc13b1178784dce4b0fa7bb_S.jpg)
ТОП-новости