Японська єна зміцнилась після раптового падіння до мінімуму з 1990 року

Японська єна зміцнилась після раптового падіння до мінімуму з 1990 року

Японська єна під час ранкових торгів в понеділок в Азії ослабла до 160 проти долара США.

Єна ненадовго торкнулася позначки 160,03 проти долара, що є найнижчим рівнем з квітня 1990 року, коли вона була на позначці 160,15. Валюта зміцнилася до полудня до 156,5 за долар.

Банк Співдружності Австралії заявив, що міністерство фінансів Японії, як очікується, опублікує у вівторок статистику втручання на ринок за період з 28 березня по 26 квітня. Однак він сказав: «Ми не бачили жодних повідомлень ЗМІ, які б підтверджували втручання».

«Сьогоднішня волатильність ієни може відображати хитрість ринків на тлі низької ліквідності. Сьогодні ми навряд чи отримаємо коментарі від японських офіційних осіб, тому що в Японії відпустка», – повідомили в банку.

Японська влада неодноразово застерігала від «надмірних» змін ієни, але не робила офіційних заяв про підтримку валюти. Деякі спостерігачі за ринком підозрювали, що влада втрутиться на рівні 155, але минулого тижня ієна впала вище цієї позначки.

Валюта впала разом із продовженням зміцнення долара, оскільки очікування Федерального резерву щодо зниження ставки відхиляються. Переважний показник інфляції ФРС був трохи вищим, ніж очікувалося, у п’ятницю, підкреслюючи труднощі, з якими стикається центральний банк США у боротьбі зі стійкою інфляцією.

Єна торгується близько 150 або нижче за долар після того, як Банк Японії скасував режим негативної процентної ставки в березні. У п’ятницю центральний банк утримав ставки та трохи підвищив свої інфляційні очікування на 2024 фінансовий рік.

єна курс

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу