ЄС почне розглядати нові санкції проти росії у жовтні

ЄС почне розглядати нові санкції проти росії у жовтні

Нові пропозиції щодо наступного пакету європейських санкцій проти росії можуть бути представлені вже в жовтні, найімовірніше, вони торкнуться імпорту алмазів.

"Нові заходи, які можуть бути представлені вже наступного місяця, швидше за все, включатимуть європейську версію майбутньої заборони G7 і, можливо, пропозицію щодо використання для допомоги Києву прибутку, отриманого від заморожених активів центрального банку рф", – повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на офіційних осіб, знайомих із ситуацією.

Новий пакет може бути представлений у першій половині жовтня чи під час жовтневого саміту ЄС-США. Дата цієї зустрічі наразі не встановлена.

При цьому група країн, до якої входять Польща та балтійські держави, закликають також запровадити додаткові обмеження у сфері торгівлі російським СПГ та санкції в сфері IT-послуг. Крім того, вони закликають до обмежень, пов'язаних із атомною енергетикою.

Як зазначає агентство, подібні пропозиції Варшави та країн Балтії відхилялися Євросоюзом уже не раз.

Нагадаємо, представник уряду Бельгії очікує, що країни "Групи семи" оголосять про непряму заборону на торгівлю російськими алмазами.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу