За рік українці отримали за програмою єВідновлення 11 млрд грн

За рік українці отримали за програмою єВідновлення 11 млрд грн

Державною програмою "єВідновлення" за рік її роботи скористалися понад 57 тисяч українців, вони отримали понад 11 мільярдів гривень на ремонти пошкодженого житла і придбання нового.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, відкриваючи засідання уряду у вівторок, 21 травня, передає пресслужба Кабміну.

"Програмою "єВідновлення" за рік скористалися понад 57 тис. українців, які отримали від держави більш ніж 11 млрд грн. З них 5,8 млрд грн – це кошти на ремонти і ще 5,6 млрд грн – на купівлю нерухомості через житловий сертифікат. Наразі 2800 тис. родин таким чином придбали собі оселю", – розповів Шмигаль.

Він додав, що сьогодні Кабмін виділив з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії ще понад 428 млн грн на продовження реалізації програми "єВідновлення".

"Це кошти для компенсацій громадянам вартості зроблених ремонтів в оселях, що постраждали від війни", – додав Шмигаль.

Представник уряду у парламенті Василь Мельничук уточнив, що кошти виділені Мінінфраструктури з фонду ліквідації наслідків збройної агресії на безповоротній основі для надання компенсації для відновлення обʼєктів нерухомості, пошкоджених внаслідок бойових дій за програмою "єВідновлення".

Нагадаємо, лише 26% поданих власниками повідомлень про зруйноване або пошкоджене внаслідок агресії росії житло проходять верифікацію, інформація про них є в Держреєстрі майнових прав.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу