12-13 лютого відбудеться конференція Agri & Food Export Forum

12-13 лютого 2015 року в готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України разом із Європейським Банком Реконструкції та Розвитку відбудеться «Agri & Food Export Forum», який об’єднає ключових гравців ринку для обговорення практичних рішень щодо виходу на ринки ЄС.

«Метою проведення Форуму є оновлення ефективної взаємодії між усіма професіоналами на ринку, а також між бізнесом та урядом вцілому, для встановлення і розвитку ділових зв’язків в такій найважливішій галузі економіки. Ми впевнені, що цей захід надасть багатьом експортерам найкращі можливості для фінансування їхнього бізнесу міжнародними банками», - зазначила Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька.

Доповідачами Форуму стануть Олексій Павленко, Міністр аграрної політики та продовольства України, Шевкі Аджунер, ЄБРР, Доменік Меню, BNP Paribas, Жан-Жак Ерве, Credit Agricole Bank Ukraine, Олена Волошина, IFC, Олексій Пархомчук, Danish International Investment Funds, Марія Осика, NCH Capital, Дмитро Крепак, Kredobank, Сергій Лямець, Економічна правда та багато інших.

Серед основних тем для обговорення – міжнародний досвід інших країн, фінансування українських експортерів від МФО та комерційних банків, побудова експортної стратегії, практичний інструментарій для успішного виходу на високо конкурентні ринки та ін.

Важливо зазначити, що у другий день Форуму за підтримки ЄБРР відбудеться майстер-клас видатного міжнародного фахівця з питань експорту Максиміліана Фьодінгера, який дозволить керівникам та спеціалістам українських екпортерів сільськогосподарської продукції отримати як загальний погляд на стратегію експорту, так і індивідуальні консультації щодо найкращих міжнародних практик виходу на ринки ЄС.

Дякуючи підтримці міжнародних партнерів участь у Форумі для керівників вищої ланки українських агрокомпаній є безкоштовною.

Під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України. Організатор – A7 CONFERENCES. Генеральний партнер - Case IH, Інституційний партнер – ЄБРР. Екcлюзивний юридичний партнер – Dentons, Телекомунікаційний партнер – Київстар. Перший Національний – Генеральний ТВ партнер, 5 канал – ТВ партнер, Економічна правда - Генеральний медіа-партнер, Інтерфакс-Україна – Генеральний інформаційний партнер, Latifundist.com - Інтернет-партнер.

Серед медіа-партнерів Апостроф, FinMaidan, UJBL, AgroNews, Центр транспортних стратегійФінансовий директор, МінФін, Platfor.ma, ProRetail.info. Інформаційний партнер – Європейська Бізнес Асоціація в Україні. Подія проходить за підтримки УКАБ, УАК, УЗА, Единбурзької бізнес-школи Східної Європи, Києво-Могилянської Бізнес Школи, Бізнес-школи МІМ-Київ, Київської Школи Економіки та Американської Торгівельної Палати в Україні.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з Марією Мусіякою, тел. +38 044 227 27 77, +38 050 189 22 20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або відвідайте: http://a7conf.com/agro

Щодо акредитації ЗМІ, будь ласка, зв'яжіться з Лідією Марковою, тел. +38 044 232 77 39, +38 066 165 77 87, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу