V Міжнародний форум із захисту бізнесу

V Міжнародний форум із захисту бізнесу

V Міжнародний форум із захисту бізнесу відбудеться 9 вересня 2020 року

Друзі!

Всі ми, в тій чи іншій мірі, відчули на собі карантинні заходи, введені задля боротьби з коронавірусною хворобою та її росповсюдженням. Особливо карантинні обмеження на собі відчули представники бізнесу, які були змушені пристосовуватись до роботи в нових умовах, а деякі і зовсім згорнути свою діяльність. І хоча держава, в особі найвищих посадовців, заявляла про підтримку бізнесу в цей непростий час, наслідки свідчать про протилежне.

Але і є і гарна новина — V Міжнародний форум із захисту бізнесу все ж таки відбудеться! Його проведення перенесено на 9 вересня 2020 року.*

Наскільки держава послідовна в підтримці бізнесу: чи співмірні карантинні заборони та заходи підтримки бізнесу? Яке правосуддя потрібне бізнесу та інвесторам? Чи справді в Україні переможено рейдерство? Ці та багато інших питань обговорюватимуться учасниками Форуму.

Під час проведення Форуму буде виконано всі рекомендації уряду та Міністерства охорони здоров’я України щодо вашої безпеки.

Тож пропонуємо ознайомитися з Програмою та запрошуємо до реєстрації на Форум: pravo.ua/event/protection2020.

*Зауважимо, що у разі продовження дії обмежень на проведення масових заходів у м. Києві, формат заходу може бути змінений, про що ми повідомимо додатково.

Генеральний партнер: АО AVER LEX

Експертний партнер: ЮК «Алєксєєв, Боярчуков і Партнери»

Стратегічний партнер: ЮК EQIUTY

Контакти:

Наталія Булко, продаж квитків

(067) 238-83-08, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вікторія Черкасова, івент-менеджер

(097) 616-76-19, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Анатолій Гвоздецький, координатор Форуму

(096) 372-49-69, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дарія Сваткова, з питань партнерства

(050) 419-00-49, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу