Sense Bank планує кредитувати українців за програмою єОселя

Sense Bank планує кредитувати українців за програмою єОселя

Українська фінансова житлова компанія акцептувала заявку Sense Bank на участь у державній програмі кредитування єОселя.

Після підписання Генеральної угоди з ПАТ «Укрфінжитло» банк надаватиме позичальникам іпотечні кредити строком від 1 до 20 років за відсотковими ставками 3% або 7% річних. Внесок позичальника складає – від 20% вартості предмета іпотеки.

«Ми плануємо розвивати у банку напрямок іпотечного кредитування. Зокрема, зараз ми робимо все необхідне, щоб якомога швидше приєднатися до державної програми єОселя та розпочати видачу українцям доступних кредитів для купівлі власного житла», - зазначила Член Правління Sense Bank Інна Тютюн.

Нагадаємо, програма доступного іпотечного кредитування єОселя працює в Україні з жовтня 2022 року. На пільгову іпотеку можуть претендувати працівники силового блоку та члени їх сімей, медпрацівники, педагоги, наукові співробітники. Із 1 серпня подати заявку на участь у програмі єОселя під 7% можуть ветерани війни та члени їх сімей, вимушено переміщені особи та громадяни, що потребують покращення житлових умов.

Квартиру можна обрати в багатоквартирному житловому будинку, який не розташований в районі бойових дій або на тимчасово окупованих територіях України.

Програму єОселя реалізують Міністерство економіки України спільно з Мінцифрою та Укрфінжитлом.

Sense Bank – один із системно важливих банків України з близько 130 відділеннями по всій Україні. Фінустанова обслуговує близько 3 млн фізичних, 55 тис юридичних осіб та 85 тис ФОПів. У банку працює близько 4 тис співробітників.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу