«Банк Авангард» передав 5 млн грн на ліквідацію наслідків теракту на Каховській ГЕС

 «Банк Авангард» долучився до збору «Допоможемо рятувальникам» від ініціативи United24 та передав на ліквідацію наслідків теракту на Каховській ГЕС 5 млн грн.

В ніч на 6 червня Росія зруйнувала греблю Каховської гідроелектростанції, що призвело до знищення одного з найбільших водосховищ України. Цей варварський акт спричинив одну з найбільших екологічних катастроф в історії Європи, а його наслідки загрожують життю сотень тисяч невинних людей.

Кошти зі збору «Допоможемо рятувальникам» йдуть на забезпечення необхідної техніки та матеріалів для боротьби зі стихією в постраждалих районах Херсонщини та Миколаївщини.

Зокрема, пожертви підуть на закупівлю човнів та плотів, мотопомп, екскаваторів, бульдозерів та кранів, пожежних рукавів, гідрокостюмів, мобільних станцій очищення води, підводних дронів для пошуку вибухо-небезпечних предметів, сорбентів та ін.

Ще 5 млн грн на збір передала онлайн-платформа з торгівлі державними облігаціями ICU Trade інвестиційної групи ICU, частиною якої є «Банк Авангард». Загальний внесок ICU на допомогу Херсонщині склав 10 млн грн.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу