Банк Кредит Дніпро обладнав моніторами пацієнта медеваки служби екстренної медичної допомоги «Янголи»

Банк Кредит Дніпро обладнав моніторами пацієнта медеваки служби екстренної медичної допомоги «Янголи»

Банк Кредит Дніпро продовжує допомагати лікарям, які щоденно надають медичну допомогу на лінії фронту, оперують, стабілізують поранених і вирішують головне завдання - зробити все можливе, щоб врятувати життя. 

Так, у співпраці з благодійним фондом «Здорове майбутнє», Банк Кредит Дніпро передав 10 моніторів пацієнта службі екстреної  медичної допомоги «Янголи», яка сформована на базі ГО «Перевізники без кордонів».  Волонтери-«Янголи» допомогають пораненим та проводять їх евакуацію  з зони бойових дій, з «нуля». Вони використовують десятки власних машин (і це не тільки швидкі), які, завдяки набутому за роки досвіду, дооснащують власними конструктивними розробками, комплектують необхідним медичним устаткуванням. Технічно допрацьована автотехніка перетворюється в спеціальні броньовані реанімобілі – мобільні шпиталі, мобільні операційні, в яких лікарі не гаючи часу надають пораненим екстрену медичну допомогу, оперують, стабілізують. Найчастіше це відбувається в русі, під час евакуації поранених із різними ступенями тяжкості до спеціалізованих мед. закладів.

«Ми від всього серця дякуємо всім медикам, водіям, технікам, інженерам, волонтерам ГО «Перевізники без кордонів», всім, хто робить можливим надання своєчасної медичної допомоги, рятує й лікує поранених, забезпечує евакуацію з поля бою», - сказав Сергій Панов, Голова Правління Банку Кредит Дніпро, - « Приєднуйтесь до допомоги нашим військовим - спільними зусиллями ми досягнемо більшого», - додав Сергій Панов.

447771603 1023040896253279 3684913138672820556 n447728388 1023040886253280 6258930079218252536 n

Передані мультипараметрові монітори пацієнта допомагатимуть лікарям швидко збирати комплексну інформацію про поточний стан пораненого, постійно його контролювати, а отже вчасно зреагувати для надання необхідної допомоги в непрогнозованих фронтових умовах, коли важлива кожна секунда. Мульти-параметровий монітор пацієнта моделі Brightfield Healthcare OSEN8000B (виробництво Швеція) призначений саме для інтенсивної терапії. Компактний, легкий, оснащений системою звукової і світлової тривоги, прилад має акумуляторну батарею для автономної роботи, що дуже важливо для проведення евакуацій. Електронна складова монітора розміщена в вологонепроникному корпусі (клас захисту IPX1). Внутрішня пам'ять приладу дає можливість зберігати до 120 годин цифрових і графічних показників за всіма параметрами. 

Люди – це найцінніший ресурс будь-якої країни. Наші волонтери та лікарі досвідчені й майже всесильні, проте з медичним обладнанням вони можуть набагато більше.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу