Банк Кредит Дніпро відкрив нове відділення на Золотих Воротах Києва

Банк Кредит Дніпро відкрив нове відділення на Золотих Воротах Києва

Банк Кредит Дніпро продовжує реалізовувати стратегію розширення своєї мережі і 26 грудня відкрив відділення «Золоті Ворота» у Києві.

Відтепер регіональна мережа банку налічує 32 відділення.

Дизайн-концепція традиційно поєднує сучасний дизайн світового рівня з інтегрованими українськими традиційними мотивами.

Завітайте до нас та відчуйте переваги обслуговування в Банку Кредит Дніпро:

  • ● якщо ви фізична особа і вас цікавить депозит, кредит чи картка — наші клієнти зможуть отримати усі необхідні послуги у новому відділенні;

  • ● якщо ви підприємець чи юридична особа — у відділенні вас чекатиме зручна кімната переговорів для підписання угод. Наші фахівці допоможуть вирішити фінансові питання. Ми продовжуємо надавати фінансування на ведення господарської діяльності та інвест-проєкти, супроводжуємо валютні операції.

У відділенні до послуг клієнтів працює персональний VIP-менеджер, також клієнти мають можливість користуватися скринькамии з відеоверифікацією.

Відділення банку входитиме у Power Banking — об’єднану мережу відділень банків України, які забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами електропостачання і зв’язку, зокрема комплексом Starlink.

Адреса відділення «Золоті Ворота»: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 17а. Телефон відділення: 066 128 90 30.

Режим роботи: пн.-пт.: 9.00-18.00 (каса — до 17.30), сб.-нд.: вихідні дні.

Нагадаємо, у 2023-му році Банк вже відкрив 3 відділення, зокрема на заході України — у Луцьку та Ужгороді та у культурно-діловому центрі Менора, Дніпро. Ми йдемо за своїми клієнтами і відкриваємо для них відділення там, де це зручно та необхідно.

Банк Кредит Дніпро працює на ринку понад 30 років. Ми продовжуємо інвестувати в Україну, підтримувати реальний сектор економіки та посилює присутність у регіонах. Станом на 1 грудня 2023 р. прибуток Банку склав 302 млн грн, статутний капітал — 3 587 млн грн, активи банку досягли 19 198 млн грн.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу