Кредобанк підтримує ділові форуми з відновлення України

Кредобанк підтримує ділові форуми з відновлення України

Кредобанк виступив головним партнером XVIBalticBusinessForum, що відбувся 20-22 травня у польському місті Свіноуйсьце.

Банк також виступив партнером XVВесняного ділового форуму, який пройшов 24 травня у Львові. Обидва форуми були присвячені роботі українського бізнесу в умовах повномасштабної війни та повоєнному відновленню України.

Головна тема цьогорічного XVI Baltic Business Forum – «Співпраця для відбудови України». Основними темами розмов під час дискусій за участю керівників Кредобанку, представників урядів Польщі та України, НАТО, Європейської комісії, а також депутата Європарламенту Влодзімежа Цімошевіча стали гарантії безпеки та нові можливості фінансової підтримки економіки України, а також перспективи та можливості членства України в Європейському Союзі та НАТО.

XV Весняний Діловий форум відбувся 24 травня у Львові під гаслом «Тримаємо стрій – віримо в Перемогу!». Під час форуму керівники українського бізнесу та міжнародних фінансових організацій обговорили поточний стан української економіки, тенденції та виклики для бізнесу у сфері фінансів, енергетики та людського капіталу. У заході взяли участь понад 250 керівників та представників українських компаній. Серед спікерів форуму – керівник Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський, голова представництва Міжнародної фінансової корпорації в Україні Олена Волошина, асоційований директор ЄБРР в Україні Анна Лебединець, СЕО АТ «Концерн Галнафтогаз» Василь Даниляк, генеральний директор енергетичної компанії Yasno Сергій Коваленко та інші.

Під час дискусій обох форумів керівники Кредобанку розповіли про можливості кредитування та підтримки українського бізнесу завдяки програмам розподілу ризиків та грантових можливостей для бізнесу від міжнародних фінансових організацій. На сьогодні банк має такі програми з Європейським банком реконструкції та розвитку, а також єдиним в Україні має програму гарантій Європейської Комісії за посередництвом польського банку розвитку Bank Gospodarstwa Krajowego, яка дозволяє кредитувати бізнес у прифронтових районах. Станом на 1 січня 2024 р. портфель кредитів банку для юридичних осіб склав 10,17 мільярда гривень.

«Незважаючи на повномасштабну російську агресію, український бізнес працює та виявляє великий інтерес до кредитування. Лише у рамках програм розподілу ризику з ЄБРР фінансування від Кредобанку отримали 266 клієнтів з усієї України. Найбільша їх частка – у Львівській, Дніпропетровській та Київській областях. Банк активно підтримує українські підприємства завдяки державним та міжнародним програмам та веде активну роботу над розширенням можливостей бізнес-кредитування. Участь у ділових форумах в Україні та Польщі – добра нагода як представити наші можливості, так і провести переговори про залучення нових міжнародних програм та інструментів для підтримки української економіки», -- говорить заступник голови правління АТ «Кредобанк» Антон Кіркач.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу