ОТП Банк організував тренінги із домедичної допомоги для працівників

ОТП Банк організував тренінги із домедичної допомоги для працівників

Працівники ОТП Банку пройшли «Базовий курс з медичної допомоги».

Тренінги проводила сертифікована компанія FAST Перша допомога і спецпідготовка.

Наразі тренінги відвідали понад 100 працівників банку в Києві, долучитися змогли усі охочі. Трохи згодом базовий медичний курс буде проведено і для співробітників відділень в інших регіонах.

Для проходження тренінгів працівників ОТП Банку розділили на групи, кожна із яких протягом одного робочого дня опрацьовувала дії й заходи, що спрямовані на порятунок людського життя. Зокрема, інструктори FAST розповідали, яким є алгоритм допомоги людині без свідомості, без ознак дихання, з пораненнями різного ступеня важкості. Працівники банку вчилися застосовувати турнікети – для зупинки критичних кровотеч, робити непрямий масаж серця, накладати пов’язки, перевіряти дихання тощо.

«Щоб урятувати життя є лише кілька хвилин. Я над цим не задумувалася, але тепер упевнена, що базовими навичками з першої медичної допомоги має володіти кожен, особливо сьогодні. Зараз я вже вмію використовувати турнікети, знаю алгоритм надання допомоги у випадку критичних кровотеч чи зупинки дихання, розумію, як діяти, коли людина втрачає свідомість. Дуже рекомендую таке навчання з повтором щороку», – розповіла директорка з продажів роздрібного бізнесу ОТП Банку та тім-лідерка благодійного проєкту OTP Bank Helps Ukraine – Леся Сирота, яка стала учасницею одного з тренінгів у Києві.

«Вміти надавати першу допомогу – корисна навичка. Дякуючи Силам оборони, більшість громадян захищені від щоденних військових ризиків. Але ми все ж втрачаємо близько 3 тисяч життів в ДТП, тисячі громадян отримують побутові та виробничі травми. Наша країна є найзамінованішою країною світу. Все це зобов‘язує нас бути готовими до порятунку. Важливу, провідну роль тут грають відповідальні бізнеси, які навчають своїх працівників першій допомозі, роблять усе необхідне, аби ті в разі критичної ситуації не розгубилися і зупинили масивну кровотечу, щоби постраждалий дочекався медиків. Інструктори FAST працюють у посиленому режимі. Минулого року ми навчили першій допомозі 12 тисяч людей з більш ніж 100 українських та міжнародний компаній. Ми працюємо на те, щоб якомога більша кількість людей були не очевидцями екстрених ситуацій, а рятувальниками. Щиро дякую кожній та кожному, хто допомагає нам у цьому», – зазначив співзасновник компанії FAST Перша допомога і спецпідготовка Федір Сердюк.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу