ОТП Банк у списку системно важливих банків шостий рік поспіль

ОТП Банк у списку системно важливих банків шостий рік поспіль

АТ «ОТП БАНК» вшосте увійшов до переліку системно важливих банків за результатами його щорічного перегляду Національним банком України, повідомляється на сайті регулятора.

Порівняно з минулим роком кількість банків, яким НБУ підтвердив статус системної важливості, не змінився: у списку - 15 установ. Системно важливі банки визначаються у два етапи. Спочатку регулятор звертає увагу на розмір банку, ступінь фінансових взаємозв’язків та напрями діяльності. На другому етапі перелік доповнюється фінансовими установами, якщо їхня частка в загальній сумі гарантованих вкладів населення в банківському секторі перевищує 1%.

ОТП Банк було віднесено до переліку системно важливих банків України у 2019 році, відтоді він незмінно зберігає цей статус.

Нагадаємо, ОТП Банк посів третє місце за рівнем достатності капіталу за підсумками оцінки стійкості, проведеної Національним банком України. Так, згідно з показниками оцінки якості активів (AQR) норматив достатності основного капіталу (Н3) в Банку склав 7 млрд 234 млн грн, або 19,09% при необхідних рівнях показників 7%. Регулятивний капітал (Н2) становить 12 млрд 315 млн грн. Норматив його достатності – 32,5% при необхідному рівні показнику 10%.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу