ОТП Банк виступить генеральним партнером Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест – 2020»

ОТП Банк виступить генеральним партнером Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест – 2020»

Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» оголошує Четвертий конкурс короткометражок. ОТП Банк продовжує підтримувати культурну дитячу ініціативу у статусі генерального партнера.

Банк підтримує фестиваль вже третій рік поспіль і кожного року статус партнера дозволяє долучитися до розвитку дітей. Саме допомога дітям, у тому числі й дітям, які позбавлені батьківського піклування, та поширення фінансової грамотності серед малечі є пріоритетами корпоративно-соціальної відповідальності ОТП Банку.

До участі у конкурсі приймаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Десять фільмів-фіналістів будуть показані у містах учасниках-фестивалю 6 червня, а переможці отримають нагороди.

До участі у конкурсі приймаються фільми тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті. Прийом заявок відкрито з 15 жовтня 2019 року до 26 квітня 2020 року включно.

«Для нас корпоративно-соціальна відповідальність – це можливість реалізовувати важливі та такі необхідні культурні та освітні проєкти, які спрямовані на інтелектуальний розвиток та зростання підростаючого покоління в Україні. «Чілдрен Кінофест» – це якраз гарний приклад культурно-освітнього заходу для дітей та підлітків, – розповідає Дар’я Дюкарєва, начальник Відділу комунікацій та зв’язків з громадськістю АТ «ОТП БАНК».Цей фестиваль стає для нас гарною традицією, яку ми започаткували ще два роки тому. Тож, ми раді знову долучитися до проведення цього міжнародного фестивалю мистецтва кіно у 2020 році у якості головного партнера».

Наступний «Чілдрен Кінофест» відбудеться з 29 травня по 7 червня 2020 року.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу