Вишиванки – дітям: 550 вихованців дитячих будинків отримали від ОТП БАНК вишиті сорочки

Вишиванки – дітям: 550 вихованців дитячих будинків отримали від ОТП БАНК вишиті сорочки

АТ «ОТП БАНК» у межах благодійної програми OTP Bank Helps Ukraine реалізував ініціативу із придбання вишиванок для вихованців дитячих будинків сімейного типу, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та спеціальних шкіл.

«Майже для всіх діток це були перші в їхньому житті вишиванки! Волонтери Банку 15 травня, на День вишиванки, особисто поїхали до дитячих закладів, щоб привітати дітей та подарувати їм вишитий одяг. Надважливо, щоб ці юні серця зростали з любов’ю до українських традицій, зі знанням про рідний край та його історію. Адже вишиванки носили і в часи Київської Русі, а згадки про них містяться у «Слові о полку Ігоревім» та в Іпатіївському літописі. І ось цей зв'язок поколінь ми дуже хочемо зберегти. А також подарувати дітям тепло, турботу та любов», – розповіла Леся Сирота, team-лідерка проєкту OTP Bank Helps Ukraine, директорка департаменту з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею ОТП БАНК.  

Загалом вишиванки було доставлено у 20 дитячих закладів. Вихованці одного з них – дитячого будинку сімейного типу родини Брагінець – разом з опікунами особисто завітали до головного офісу Банку, де отримали вишиті сорочки від Голови Правління Володимира Мудрого.

Загальна вартість ініціативи склала понад 600 тис. грн. Дізнатися більше про неї ви можете тут.

Нагадаємо, у 2024 році волонтери OTP Bank Helps Ukraine також дарували вишиванки дітям з дитячих будинків та спеціальних шкіл. Щоб прочитати про минулорічний проєкт, переходьте за посиланням.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь