Укргазбанк доєднався до мережі вітчизняних банків power banking

Укргазбанк доєднався до мережі вітчизняних банків power banking

Power banking – це об’єднана мережа банків, створена за ініціативи Національного банку, що налічує понад 1000 відділень по всій Україні.

Ця ініціатива – спільна відповідь банківської системи на можливі виклики тривалої відсутності електроенергії та зв’язку (блекауту), та гарантія для клієнта будь-якого банку, що певний перелік нагальних банківських послуг буде доступний навіть у критичній ситуації.

Мережа power banking (PB) буде працювати завдяки встановленню необхідного обладнання (генераторів, старлінків тощо), тож критично важливі сервіси будуть безперервно працювати в умовах блекауту.

Наразі до PB входять всі 14 системних банків України, та планують долучитися інші банки. Перелік відділень постійно доповнюється і доступний за посиланням: https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/map-bank-branches

У відділеннях спільної мережі power banking діє спільний «банкоматний національний роумінг», що передбачає єдині збільшені ліміти та скасування комісії на зняття готівки з карток інших банків.

До уваги клієнтів!

Відділення банків РВ надають лише банківські послуги та не є «пунктами незламності». Вони не дублюють їх функціонал, тобто такі відділення не забезпечують обігрів, відпочинок громадян, харчування та зарядку електроприладів. На відміну від «пунктів незламності», з переліком яких можна ознайомитись за посиланням: https://nezlamnist.gov.ua/

Перелік послуг, які надаватимуть відділення, що входять до спільної банківської мережі power banking під час блекауту:

  • Отримання готівки (банкомати, каса).

  • Платежі, переказ коштів (каса, термінали самообслуговування).

  • Обмін валют при наявності готівкової валюти в касі.

  • Консультації менеджерів з фінансових питань тощо.

За більш детальною інформацією телефонуйте до нашого контакт-центру банку: 0 800 309 000. 

У разі збою зв’язку, платежі проводяться у звичайному режимі, але збільшується час зарахування коштів на рахунки.

Мережа power banking – це приклад консолідації та партнерства банків України, адже ми обрали не конкуренцію, а щоденну координацію та обмін досвідом, щоб спільно протистояти викликам війни.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу