Комінвестбанк змінив голову правління

Комінвестбанк змінив голову правління

Наглядова рада АТ «Комерційний інвестиційний банк» 10 січня звільнила з посади голови правління Миколу Чотія.

Про це повідомляється в системі розкриття інформації на фондовому ринку НКЦПФР.

Зазначається, що Чотій перебував на посаді голови правління банку з 12 липня 2018 року по 10 січня 2020 року. Рішення про його звільнення прийняте за угодою сторін.

Також повідомляється, що виконуючим обов’язки голови правління призначено першу заступницю голови правління Ірину Корнєву строком на 6 місяців, з 10 січня по 10 липня 2020 року включно.

Протягом останніх 5 років Ірина Корнєва обіймала наступні посади: 01.11.2010 - 10.03.2015 начальник відділу банківського нагляду управління НБУ в Закарпатській області; 10.03.2015 - 01.12.2015 начальник відділу готівкового обігу і касових операцій управління НБУ в Закарпатській області; 01.12.2015 - 21.12.2017 начальник відділу готівкового обігу управління НБУ в Закарпатській області; 20.06.2018 по сьогоднішній день перша заступниця голови правління Комінвестбанка.

Підписуйтесь на новини FinClub у TelegramViberTwitterFacebook.

 

Долучайтесь