Банки розтягнули «чорну п’ятницю» на декілька тижнів

Банки розтягнули «чорну п’ятницю» на декілька тижнів

Позичальники зможуть розраховувати на бонуси та спеціальні умови кредитування майже весь період зимових свят, розповіли банкіри під час круглого столу «Black Friday: чи існує святкове споживче кредитування під час війни», проведеного «Фінансовим клубом».

«Якщо раніше Black Friday – це був один святковий день, то, мабуть, вже всі помітили, що тепер хайп триває навіть не один тиждень. Можна порівняти це з новорічними святами та Різдвом, коли два тижні випадає», – каже директор департаменту розробки продуктів ТАСкомбанку Тарас Гіфес.

Тому банки, не чекаючи початку «чорної п’ятниці», почали запускати нові акції. «Ми з 11 листопада запропонували клієнтам першу акцію на День холостяка. Всього у нас буде три акції: «День холостяка», «Чорна п’ятниця» і «День Святого Миколая». Ми пропонуємо за розрахунки кредитними картками розіграш сертифікатів від 30 до 40 тис. грн або кешбеки в розмірі до 5% в найпопулярніших категоріях», – розповів Тарас Гіфес.

«Цього року «чорна п’ятниця» точно буде розтягнута в часі. Ми очікуємо до 10 днів максимальної активності», – зазначив директор з розвитку партнерських програм Сенс Банку Максим Акінчиць.

«Чорна п’ятниця» буде тривалою, але не все залежить від банків. «“Чорна п’ятниця” буде довшою. І радує, що світло є попри обстріли. Продажі будуть, а 2023 рік, схоже, буде “ударним”», – очікує начальник відділу управління продажів у національних мережах ОТП Банку Руслан Бойко.

Торговці також очікують тривалих продажів. «Для нас останні 3-5 років – це вже важливий період, який проявляється високим зростанням попиту. І ми його підтримуємо гарними ціновими пропозиціями, але також разом з банками-партнерами надаємо ще й гарні кредитні пропозиції, щоб збільшити і підтримати попит бажаючих купити», – розповів CEO платіжного рішення RozetkaPay Олександр Лапко.

За його словами, на День холостяка, який святкують в Китаї 11 листопада, зазвичай купують недорогі товари. «А на «чорну п’ятницю» люди чекають максимальних знижок на більш дорогі товари: техніку для дому, комп’ютерну та кухонну техніку. Це гарний привід купити товар, який коштує дорого, за гарною ціновою пропозицією, ще й розділеною кредитуванням на декілька місяців», – зазначив Олександр Лапко.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу