Індустріалбанк разом з MoneyGram запустили нову для України послугу Account Deposit

Індустріалбанк разом з MoneyGram запустили нову для України послугу Account Deposit

Індустріалбанк першим запустив інноваційну послугу Account Deposit міжнародної системи грошових переказів MoneyGram не тільки на українському ринку, але й на всьому ринку країн СНД (рос.).

Про це оголосив голова правління Індустріалбанку Михайло Букрєєв у ході пресконференції «Індустріалбанк спільно з MoneyGram запускає новий для України продукт», проведеної «Фінансовим клубом».

«Ми з нашим партнером, компанією MoneyGram, надаємо новий продукт для ринку – Account Deposit. Він є для нашого ринку інноваційним, дозволяє клієнтам мінімізувати фінансові та часові витрати. За допомогою глобального партнера, MoneyGram, практично з будь-якої точки нашої планети, а це понад 200 країн, фізична особа може відправити грошовий переказ в Україну на поточний рахунок або банківську картку», – заявив голова правління Індустріалбанку Михайло Букрєєв.

Мільйони клієнтів у всьому світі оцінили якість і надійність послуг MoneyGram. «Індустріалбанк є не тільки партнером MoneyGram, а й розрахунковим банком. Тому ми маємо можливість не тільки надавати послуги з переказу коштів, але також здійснювати розрахунки в Україні, зараховуючи перекази клієнтам 55 банків-партнерів MoneyGram», – розповів Михайло Букрєєв.

Новий продукт Account Deposit запущено в листопаді. «Це перший проєкт в Україні. Ми лідируємо в цьому напрямку», – сказав голова Індустріалбанку.

Account Deposit дозволяє здійснювати міжнародні грошові перекази на банківський рахунок українця в будь-якому українському банку, який є партнером MoneyGram. Конвертація іноземної валюти в гривню здійснюватиметься за комерційним курсом системи MoneyGram.

Для відправлення переказу необхідно знати лише ПІБ, ІПН і IBAN одержувача.

«Ми йдемо від географії відділень і переходимо в кешлес. Клієнту не треба йти до відділення, йому достатньо просто мати поточний або картковий рахунок, який дозволить йому отримати грошовий переказ і одразу скористатися своїми грошима», – пояснив директор департаменту банкнотного банкінгу Індустріалбанку Андрій Львов.

На його думку, українські трудові мігранти можуть відмовитися від передачі «готівки через автобуси, друзів і знайомих», а прийти, наприклад, в Польщі або Австралії в один з офісів MoneyGram та «поповнити рахунок свого родича в Україні».

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook.

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу