НБУ оштрафував небанк за порушення вимог до договору про споживчий кредит

НБУ оштрафував небанк за порушення вимог до договору про споживчий кредит

Національний банк України виявив факт порушення ТОВ “ФК “ТЕХНОФІНАНС” вимог законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг, у тому числі нормативно-правового акта Національного банку, в частині дотримання додаткових вимог до договорів, що укладаються між споживачами фінансових послуг та небанківськими фінансовими установами.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Йдеться про порушення вимог Положення про додаткові вимоги до договорів небанківських фінансових установ про надання коштів у позику (споживчий, фінансовий кредит), затвердженого постановою Правління Національного банку України від 03.11.2021 № 113 (зі змінами).

Національний банк застосував до ТОВ “ФК “ТЕХНОФІНАНС” захід впливу у вигляді накладення штрафу за недотримання встановлених законодавством вимог до договору про споживчий кредит у мінімальному розмірі – 85 000,00 грн. Таке рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив 08 липня 2024 року.

Нагадаємо, Національний банк оприлюднив для обговорення проєкт Положення про вимоги до системи управління надавача фінансових платіжних послуг (далі – Положення), яким передбачено вимоги до системи корпоративного управління, системи внутрішнього контролю та управління ризиками з метою забезпечення виконання Закону України “Про платіжні послуги”.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу