НБУ застосував до 11 небанківських установ заходи впливу

НБУ застосував до 11 небанківських установ заходи впливу

Національний банк України застосував до восьми фінансових компаній заходи впливу у вигляді накладення штрафу та до двох фінансових компаній і одного ломбарду заходи впливу у вигляді письмового застереження – за несвоєчасне подання регулятору звітності за І квартал 2024 року.

Штрафи накладено на: ТОВ "ЛК "УНІВЕРСАЛЬНА", ТОВ "МІЖРЕГІОНАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЙНО-ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ", ТОВ "ІННОВА ФІНАНС", ТОВ "СІРОКО ФІНАНС", ТОВ "ФК "ЮНІОС", ТОВ "КРЕДИТСЕРВІС", ТОВ "ФК "ГРОУВЕЙ", ТОВ "ФК "ВІНСТАР".

Штрафи підлягають сплаті протягом місяця з дня набрання чинності рішеннями Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг (далі – Комітет з питань нагляду). Заходи впливу у вигляді письмового застереження застосовано до: ТОВ "ФК "ФІНІНВЕСТ ПЛЮС", ТОВ "УКР-ТРАНС-КЕПІТАЛ", ПТ "ЛОМБАРД 2ГАРАНТ-ЧЕРКАСИ" БОРОДАЙ О.А. І КОМПАНІЯ".

Зазначені установи зобов’язані у строк до 17 липня 2024 року усунути недоліки в діяльності щодо нездійснення належного контролю за своєчасністю подання регулятору звітності та вжити заходів для недопущення аналогічних порушень у подальшій діяльності. Рішення про застосування заходів впливу до зазначених установ ухвалені Комітетом з питань нагляду 17 червня 2024 року за результатами безвиїзного нагляду за діяльністю з надання фінансових та / або супровідних послуг і набирають чинності з 18 червня 2024 року.

Нагадаємо, НБУ закликає уряд переглянути умови програми доступних кредитів.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу