Ощад залучить 20 млн євро на енергоефективність

Ощад залучить 20 млн євро на енергоефективність

Ощадбанк планує залучити до 20 млн євро інвестицій від Green for Growth Fund для підтримки української енергетики.

Відповідний лист про наміри підписали Ощадбанк та радник фонду Finance in Motion GmbH.

Відповідно до цієї угоди банк має намір залучити спеціальну кредитну лінію для фінансування заходів з енергоефективності своїх клієнтів, а також проєктів з відновлюваної енергетики в Україні.

Обсяг інвестиції становить до 20 млн євро, його заплановано доповнити грантами для кінцевих позичальників.

Потенційне закриття угоди орієнтовно передбачається у другій половині 2024 року.

«Наразі підтримка енергетичної галузі є ключовою потребою української економіки. Для просування цього напряму Ощад активно спілкується з іноземним партнерами, які можуть допомогти здешевити фінансування енергонезалежності українського бізнесу, громад та держави в цілому. Також банк пропонує власні фінансові продукти, які допоможуть нашим клієнтами впоратись із викликами, що постають через руйнацію енергетичних потужностей України з боку країни-агресора», – заявив голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.

Місія Green for Growth Fund (GGF) полягає в тому, щоб сприяти підвищенню енергоефективності та розвитку відновлюваних джерел енергії в регіоні Південно-Східної Європи. Ця місія досягається в основному шляхом надання спеціального фінансування підприємствам і домогосподарствам через партнерство з фінансовими установами та шляхом прямого фінансування нефінансових установ.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу