ТСК перевірить податкові зловживання з початку 2019 року

ТСК перевірить податкові зловживання з початку 2019 року

Тимчасова слідча комісія Верховної ради з розслідування зловживань у державному бюджеті вивчить роботу урядів з 1 січня 2019 року і по цей час.

Проект постанови №3400 в цілому підтримали 352 народних депутати.

Документ розширює термін дії ТСК у період з січня 2019 року по цей час замість "з 1 вересня 2019 року" та включає до складу комісії ще одного члена від фракції "Слуга народу" Мар'яна Заблоцького.

Спікер парламенту Дмитро Разумков наголосив, що ТСК буде розслідувати роботу уряду в період цього часу незалежно від того, чий це був Кабмін.

Основним завданням ТСК є розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів можливих корупційних дій посадових осіб органів державної влади, які призвели до недоотримання доходів держбюджету України в особливо великих розмірах.

Верховна Рада 24 квітня схвалила створення ТСК для розслідування можливих зловживань посадовими особами митної, податкової та фіскальної служб.

Причиною створення комісії стала заява ексміністра фінансів Ігоря Уманського про значні втрати державного бюджету через оборудки з ПДВ.

Уманський ініціював відставки глав Державної податкової служби Сергія Верланова та Державної митної служби Максима Нефьодова.

Однак після цих резонансних заяв парламент звільнив Уманського з посади очільника Мінфіну.

24 квітня ввечері Кабмін звільнив керівників податкової служби Сергія Верланова та митної служби Максима Нефьодова.

Підписуйтесь на новини FinClub у TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу