![Половина українців вірить в подарунки від онлайн-шахраїв](/media/k2/items/cache/058ee86636cf73534f271f9f867aed4d_M.jpg)
Половина українців вірить в подарунки від онлайн-шахраїв
68% українців не впевнені, що здатні розпізнати онлайн-шахрайство, а кожен другий українець може відкрити гіперпосилання із обіцянкою подарунка.
Про це йдеться в дослідженні Visa Stay Secure, яке провела компанія Visa в партнерстві з Wakefield Research в 17 країнах регіону Центральної і Східної Європи, Близького Сходу та Африки (CEMEA), де було опитано 5800 осіб віком від 18 років.
Результати дослідження оприлюднила старша директорка, голова з управління ризиками Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи Лариса Макарова під час круглого столу «Фінансове онлайн-шахрайство та боротьба з ним: від боротьби з соціальною інженерією до використання технологій забезпечення захищених платежів», проведеного «Фінансовим клубом».
«Метою було дослідити слабкі місця в поведінці тримачів карток. Обізнаність українців виявилася на дуже високому рівні: 85% опитаних відносять повідомлення з вимогою перевстановити пароль до трійки найбільш підозрілих. Якщо ми порівнюємо з усім регіоном CEMEA, то там це 69% опитаних респондентів. Але при цьому 68% українців не впевнені, що здатні розпізнати шахрайство», – розповіла Лариса Макарова.
На сьогодні найслабшою ланкою є саме споживачі. «Ми можемо розвивати технології, розвивати досвід тримачів карток, але якщо споживачі не роблять певних кроків до вдосконалення своєї фінансової грамотності, то, на жаль, 50% клієнтів виберуть клікнути на посилання з безкоштовним подарунком «Вас обрали! Вас очікує подарунок!» – зазначила Лариса Макарова.
45% опитаних купилися б на повідомленням, що наголошує на терміновості. «Є повідомлення, які наголошують на терміновості – «Купіть прямо зараз!», «Тисніть прямо зараз на це повідомлення!», і споживачі з високою ймовірністю перейшли б за таким шахрайським посиланням», – пояснює експертка.
А 35% опитаних українців відгукнулися б на прохання виконати певні дії. «Зокрема відповісти на лист від нібито фінансових установ або правоохоронних органів», – навела приклад Лариса Макарова.
«Але серед респондентів є й ті, які здатні відрізнити шахрайство від справжніх повідомлень. 40% респондентів перевіряють правильність написання слів у шахрайських чи фішингових повідомленнях, які, зазвичай, передують соціальній інженерії. 43% шукають в листі назву або логотип компанії, а 49% переконаються, що лист надіслано з правильної електронної адреси», – зазначила Лариса Макарова.
Підписуйтесь на новини FinClub в Telegram, Viber, Twitter, Facebook
Схожі матеріали (за тегом)
![Плануємо посилювати позиції на ринку автокредитування - керівник проєктів ОТП БАНК](/media/k2/items/cache/b4d080303aaf5dca6f1edf8e4860675d_S.jpg)
![Попит на преміальні автомобілі зріс попри війну](/media/k2/items/cache/9d723190f85f58b48ed1c1ef81b7375f_S.jpg)
![Бізнес не купує нові автомобілі, побоюючись їх вилучення військовими](/media/k2/items/cache/ef7192aec5c215597aeeb3811c799771_S.jpg)
![На ринок фінансування автопродажів виходять нові гравці](/media/k2/items/cache/8cc2886b6e78e32fb77e4cb91178904e_S.jpg)
![Круглий стіл: «Нормативні зміни у страхуванні: які новації очікують на споживачів?»](/media/k2/items/cache/3d377c978b6809e665bd33b7f9ace5c9_S.jpg)
ТОП-новости