Попит на преміальні автомобілі зріс попри війну

Попит на преміальні автомобілі зріс попри війну

Про це розповіли фінансисти під час круглого столу «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів», проведеного «Фінансовим клубом».

«У нас ситуація трохи повторюється. В 2014-2015 роках також дуже значно виросла частка преміальних брендів в продажах автомобілів, як-от BMW, Mercedes. І в лізингу для МСБ частка таких дорогих автомобілів виросла», – заявив начальник департаменту страхування автопарків СК «ІНГО» Олександр Розуменко.

Серед версій пояснення такої поведінки споживачів він припустив, що шляхом купівлі дорогого автомобіля може здійснюватися виведення капіталу за кордон.

Інше пояснення у директора з продажу автолізингу «ОТП Лізинг» Андрія Андрощука. «В будь-яку кризу дорогі автомобілі, будинки, предмети розкоші – це спосіб захистити гроші від девальвації. Хоча віпавтомобілі падають в ціні найсильніше. За перший рік 30% вартості автомобіля можуть втратити», – попереджає Андрій Андрощук.

«Одне з пояснень – люди починають жити «сьогодні і зараз». Втамувати свою «спрагу» зараз, бо незрозуміло, що буде завтра. Людині захотілося купити Range Rover із повним «фаршем», вона його купує», – каже керівник проєктів управління лізингових операцій Укрексімбанку Данило Середа.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу