Бізнес не купує нові автомобілі, побоюючись їх вилучення військовими

Бізнес не купує нові автомобілі, побоюючись їх вилучення військовими

Загроза вилучення транспортних засобів військовими не стимулює бізнес оновлювати свої автопарки.

Про це розповіли фінансисти під час круглого столу «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів», проведеного «Фінансовим клубом».

«Для клієнтів малого та середнього бізнесу є незрозуміла ситуація з вилученням автомобілів. Кабмін готує нове положення про мобілізацію автотранспорту, і ніхто не знає, що там буде виписано. Попередньо очікується, що по категоріям у деяких можуть вилучати до 50% автопарку. Тому зараз ніхто не спішить щось нове купувати. Просто вичікують», – заявив керівник проєктів управління лізингових операцій Укрексімбанку Данило Середа.

Керівниця напрямку з розвитку лізингових продуктів та програм управління фінансового лізингу ПУМБ Марина Володіна очікує від влади офіційної відповіді, що мобілізація техніки не зачепить транспорт в лізингу. «Враховуючи ситуацію із мобілізацією, дедалі більше юросіб обирають саме лізинг, тому що ми реєструємо техніку. Це одна із причин обрання лізингу в порівнянні із кредитуванням», – сказала вона.

«Деякі наші великі корпоративні клієнти відкладають оновлення свого автопарку, хоча в них були заплановані великі бюджети оновлення – до 200 автомобілів по одному з клієнтів. І вони зараз у зв’язку із повною невизначеністю це питання відклали», – підтверджує складну ситуацію на ринку начальник департаменту страхування автопарків СК «ІНГО» Олександр Розуменко.

Бізнес намагається уникнути цього ризику. «Ми спостерігаємо по деяким невеликим клієнтам, що автопарк перереєструється на співробітників. Автомобілі повністю знімаються з юридичної особи і віддаються на співробітників», – повідомив Олександр Розуменко.

Це повернення в 1990-ті. «Якщо у людини немає автомобіля і на неї переоформлюється один автомобіль, то у цієї фізособи цей один автомобіль не вилучать. Але це крок назад, в 1990-ті, коли автопарки компаній складалися з того, що співробітникам допомагали взяти автомобіль в кредит. І весь автопарк був оформлений не на юридичну особу, а на співробітників. І ми пояснювали компаніям, що це знижує ефективність використання транспорту», – попередив директор з продажу автолізингу «ОТП Лізинг» Андрій Андрощук.

Підписуйтесь на новини FinClub в TelegramViberTwitterFacebook

Долучайтесь

Підписатися на розсилку Фінклубу